Isaac élő só antik távcső aukció tulipán Ragyogás áramkör
1O729 Antik távcső látcső bőr tokban - Vatera.hu
Eladó antik távcső | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!
Régi távcső, működik, kopott, egyik lencséje belülről foltos, koszos. M. Würzl & Söhne, K. & K. Hollieferanten Wien Karlsbad feliratú, kopott és sérült bőr tokban.Távcső mérete: 9x11,5 cm
0Z069 Antik gyöngyházbetétes színházi távcső - Távcsövek, látcsövek
Fritsch Wien antik színházi távcső, jelzéssel, sérüléssel, eredeti tokjában | Fair Partner ✓450. Gyorsárverés | Darabanth | 2023. 09. 21. csütörtök 19:00 | axioart.com